Makita DUN600LZ Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 18V
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -23%
Dane techniczne: • Częst. skoków na biegu jałowym 1 bieg 2000 /min • 2 bieg 3600 /min • 3 bieg 4400 /min • Długość ostrza 600 mm • Wymiary (długość całkowi... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: DUN600LZ
Waga: 4,30 kg
Opis
Dane techniczne:
• Częst. skoków na biegu jałowym 1 bieg 2000 /min
• 2 bieg 3600 /min
• 3 bieg 4400 /min
• Długość ostrza 600 mm
• Wymiary (długość całkowita) 2050 mm
• Waga (EPTA) 3,7 - 4,1 kg
Dostarczone wyposażenie:
• Ostrze tnące
• Osłona ostrza tnącego
• Pas barkowy
• Dostarczane bez akumulatorów i ładowarki
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Nożyce do żywopłotu Akumulatorowe
Długość ostrza 600 mm
Szerokość ostrza 235 mm
Napięcie akumulatora 18 V