Makita CL108FDZ Odkurzacz akumulatorowy Li-ion CXT 10,8/12V, bez akumulatora
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -31%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: CL108FDZ
Waga: 1,00 kg
Opis
• Technologia CXT - Compact Extreme Technology
• Wyłącznik dotykowy z wyborem siły zasysania (3 biegi)
• Dzięki zastosowaniu pojemnika na pył, nie ma potrzeby zakupu i wymiany worków
• Dioda LED oświetlająca obszar roboczy informująca rówież o niskim poziomie naładowania akumulatora
• Dostarczany bez akumulatorów i ładowarki
Dane techniczne:
• Napięcie zasilania: 12 V max (10,8 V)
• Typ akumulatorów: Li-ion
• Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
• Moc zasysania: bieg 1: 5 W
• Moc zasysania: bieg 2: 20 W
• Moc zasysania: bieg 3: 30 W
• Maks. podciśnienie: 4,4 kPa
• Pojemność zbiornika na pył: 600 ml
• Waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg
• Wymiary (DxSxW): 956 x 110 x 150 mm
Wyposażenie standardowe
• Ssawka do podłogi, typ t (niebieska) 123488-8
• Pojemnik na pył 140G25-5
• Filtr główny 443060-3
• Uchwyt na ssawkę szczelinową (biały) 451242-3
• Ssawka szczelinowa krótka (niebieska) 451243-1
• Rura ssąca 465 mm (niebieska) 451244-9
• Uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski) 451245-7
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V