BOSCH PKE18V-30-28 Akumulatorowa piła łańcuchowa 06008B8B01
Zniżka -26%
W MAGAZYNIE > 10 szt
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
PKE18V-30-28 Akumulatorowa piła łańcuchowa
- Wszechstronna, akumulatorowa piła łańcuchowa do szybkiego i łatwego cięcia dużych gałęzi i belek
- Ciągłość cięcia nawet w przypadku wymagających prac dzięki regulacji OptiCut
- Silnik bezszczotkowy oferujący wysoki moment obrotowy zapewnia szybkie tempo cięcia
- Koncentryczny system SDS umożliwiający beznarzędziowe napinanie i wymianę łańcucha
- Idealne narzędzie do cięcia miękkiego i twardego drewna średniej i dużej grubości
- Syneon Technology zapewnia optymalną moc i maksymalny czas pracy
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulator, 10+ marek, 150+ produktów
Zakres dostawy
- Kartonowe pudełko
- 1 olej do pił łańcuchowych, 60 ml - 1 600 A03 471
Dane techniczne
| Zbiornik na olej | 160 ml |
| Długość prowadnicy | 30 cm |
| Prędkość przesuwu łańcucha | 9,00 m/s |
| Liczba członów napędowych | 45 |
| Wymiary narzędzia (D x S x W) | 464 x 273 x 227 mm |
| Waga (sam korpus) | 3,3 kg |
| Ciężar (z łańcuchem, prowadnicą i akumulatorem) | 4,5 kg |
| Kategoria produktów | Akumulatorowa piła łańcuchowa |
| Rozmiar łańcucha | 3/8" (9.52 mm) |
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |