GÜDE HM 700/30/42Z/N Brzeszczot 1859
GÜDE HM 700/30/42Z/N Brzeszczot 1859 GÜDE HM 700/30/42Z/N Brzeszczot 1859
  0 opinie  /  Napisz opinie
Pełna tarcza z węglików spiekanych do drewna opałowego, pasuje do pił tarczowych 1718, 1846, 75767, 1870, 75768, 75785, 1714, 75772. Dane techniczne • Średnica brzeszczotu: 700 mm • Otwa... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: GÜDE
Gwarancja: 2 lata
Kod: 1859
Waga: 9,10 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Dane techniczne
• Średnica brzeszczotu: 700 mm
• Otwarcie tarczy: 30 mm
• Grubość tarczy: 4,2 mm
• Typ tarczy: HM
• Liczba zębów: 42
• Maksymalna prędkość ostrza: 1600 obr.
• Waga netto/brutto: 8,8 kg/9,2 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Materiał HM
Zastosowanie według materiału Drewno
Średnica tarczy 700 x 30 mm
Liczba zębów 42
Cięcie Suche
Średnica zewnętrzna tarczy 700 mm
Średnica otworu 30 mm
Grubość tarczy 700 mm