HiKOKI CG36DCW5Z Multi Volt Akumulatorowa Kosy 36V (bez akumulatora i ładowarki)
Zniżka -7%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 2 szt
Szerokość robocza
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
- Wysoki moment obrotowy i trwałość
- Z wysoko wydajnym silnikiem bezszczotkowym
- 3-stopniowa regulacja prędkości
- Zakres przełącznika jest wygodny, umieszczony blisko uchwytu, co ułatwia obsługę
- Silnik umieszczony z tyłu zapewnia łatwą kontrolę i dobrą manewrowalność
Parametry techniczne:
- Napięcie: 36 V
- Typ silnika: Bezszczotkowy
- Średnica cięcia (tarcza): 255 mm
- Średnica cięcia (głowica nylonowa): 440 mm
- Prędkość biegu jałowego (tryb mocy): 6000 obr./min
- Prędkość biegu jałowego (tryb normalny): 5000 obr./min
- Prędkość biegu jałowego (tryb eco): 3500 obr./min
- Wymiary (D x S x W): 1835 x 625 x 605 mm
- Waga: 5,8 kg (z akumulatorem BSL36B18X)
Akcesoria:
- Głowica nylonowa
- Osłona ochronna
- Podwójny pas na ramiona
- Klucz kombinowany (7 x 19)
- Klucz sześciokątny 4 mm
Bez akumulatora i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Szerokość robocza | 44 cm |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Aku | Bez baterii |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI CG36DCW5Z Multi Volt Akku-Buschmesser 36V (ohne Akku und Ladegerät)
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI CG36DCW5Z Multi Volt Akku-Buschmesser 36V (ohne Akku und Ladegerät)
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI CG36DCW5Z Multi Volt Akkumulátoros Fűnyíró 36V (akkumulátor és töltő nélkül)
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI CG36DCW5Z MULTI VOLT AKU křovinořez 36V (bez baterie a nabíječky)
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI CG36DCW5Z Multi Volt Débroussailleuse sans fil 36V (sans batterie ni chargeur)
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI CG36DCW5Z MULTI VOLT AKU krovinorez 36V (bez batérie a nabíjačky)