Makita DLM530PT4 Akumulatorowa kosiarka do trawy 53cm Li-ion LXT (4x5,0Ah/18V)
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Akumulatorowa kosiarka w solidnej stalowej obudowie zasilana silnikiem bezszczotkowym
• Akumulatorowa, mocna kosiarka z 3 funkcjami: cięcia, zbierania i mulczowania.
• Posiada 10-stopniową centralną regulację wysokości koszenia ustawiana za pomocą dźwigni.
• Zapewnia szerokość cięcia 53 cm.
• Pozwala na skoszenie ogrodu o powierzchni do 2300 m2 na jednym naładowaniu 4 akumulatorów BL1860B.
• Dostarczana z 4 akumulatorami BL1850B (18V/5,0Ah) i ładowarką DC18RD pozwalającą ładować 2 akumulatory jednocześnie.
Standardowy osprzęt:
• Kosz na trawę 70 l (127412-3)
• Mulczer (127516-1)
• Pokrywa wyrzutu bocznego (459887-1)
• 4x Akumulator BL1850B (18V / 5,0 Ah) LXT (197280-8)
• Ładowarka dwuportowa LXT (196933-6)
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 2 x 18 V
• Prędkość obr. na biegu jałowym: 2300 - 2800 min?1
• Wysokość cięcia trawy: 10
• Szerokość koszenia: 53,4 cm
• Wysokość koszenia: 20 - 100 mm
• Powierzchnia koszenia: 2300 m2
• Średnica tylnego koła: 23 cm
• Średnica przedniego koła: 23 cm
• Pojemność kosza: 70 L
• Waga maszyny z akumulatorem (EPTA): 35,5 - 39,3 kg
• Wymiary (D x S x W): 1630 x 590 x 1095 mm
Zdjęcie poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Szerokość robocza | 53 cm |
| Pojemność kosza | 70 litr |
| Ilość baterii | 4 |
| Z napędem | NIE |
| Wyrzut boczny | NIE |
- Magyarországra történő szállítás Makita DLM530PT4 Akkus fűnyíró 53 cm LXT (4x5,0Ah/18V)
- Pro odeslání do Česka navštivte MAKITA DLM530PT4 Aku sekačka 530mm Li-ion LXT (4x5,0Ah/18V)