Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• Silnik bezszczotkowy dla zapewnienia odpowiedniej wydajności
• XPT - możliwość pracy w ekstremalnie trudnych warunkach - odporność na pył i wilgoć
• Smukła budowa głowicy ułatwia manewrowanie między gałęziami
• Możliwość dostosowania kąta głowicy w 9 pozycjach w zakresie 60° w górę i w dół
• Doskonałe wyważenie dzięki umieszczeniu silnika w dolnej części narzędzia
• Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Makita DUA200Z01 LXT 18V Kod producenta DUA200Z01
• Beznarzędziowa wymiana i naciąg łańcucha
• Automatyczne smarowanie łańcucha
• Regulowana długość całkowita narzędzia na poziomie 1,6 m lub 2,5 m
• Chowane pokrętło korka zbiornika oleju minimalizuje szansę jego uszkodzenia przez gałęzie
• Przeźroczysty zbiornik oleju umożliwia kontrolowanie jego poziomu
• Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Makita DUA200Z01 LXT 18V Marka Makita
• Wbudowany w głowicę hak ułatwia usuwanie obciętych gałęzi z drzewa
• Osłona akumulatorów, może służyć także jako uchwyt pomocniczy
• Dostarczana w kartonie bez akumulatorów i ładowarki
Parametry techniczne
• Napięcie akumulatora: 18 V
• Długość prowadnicy: 200 mm
• Prędkość łańcucha: 6,7 m/s
• Podziałka łańcucha: 0,325 "
• Szerokość rowka: 1,1 mm
• Liczba ogniw: 38
• Waga: 2,5 kg
• Wymiary (D x S x W): 2520 x 85 x 134 mm
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Ilość baterii | Bez |
| Długość prowadnicy | 20 cm |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Makita DUA200Z01 Akku-Hochentaster Li-on 18V, ohne akku
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Makita DUA200Z01 Akku-Hochentaster Li-on 18V, ohne akku
- Magyarországra történő szállítás Makita DUA200Z01 Akkus metszőfűrész Li-on 18V, akkumulátor nélkül
- Pro odeslání do Česka navštivte MAKITA DUA200Z01 Aku vyvětvovací pila Li-on 18V,bez aku Z
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Makita DUA200Z01 Aku vyvetvovacia píla Li-on 18V, bez aku Z