Makita DUN600LZ Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 18V
Zniżka -21%
W MAGAZYNIE > 10 szt
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Dane techniczne:
• Częst. skoków na biegu jałowym 1 bieg 2000 /min
• 2 bieg 3600 /min
• 3 bieg 4400 /min
• Długość ostrza 600 mm
• Wymiary (długość całkowita) 2050 mm
• Waga (EPTA) 3,7 - 4,1 kg
Dostarczone wyposażenie:
• Ostrze tnące
• Osłona ostrza tnącego
• Pas barkowy
• Dostarczane bez akumulatorów i ładowarki
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Nożyce do żywopłotu | Akumulatorowe |
| Długość ostrza | 600 mm |
| Szerokość ostrza | 235 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 6 Ah |
| Ilość baterii | Bez |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Makita DUN600LZ Akku-Heckenschneider 18V (ohne Akku, ohne Ladegerät)
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Makita DUN600LZ Akku-Heckenschneider 18V (ohne Akku, ohne Ladegerät)
- Magyarországra történő szállítás Makita DUN600LZ Akkus sövényvágó Li-ion LXT 18V, akku és töltő nélkül
- Pro odeslání do Česka navštivte MAKITA DUN600LZ Aku nůžky na živý plot 18V (bez aku)
- Pour l’expédition en France, visitez Makita DUN600LZ Taille-haie a perche 18V
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Makita DUN600LZ Aku nožnice na živý plot 18V (bez aku)