Stanley FMEH850K FatMax Wiertarka udarowa (850W/13mm), walizka
Stanley FMEH850K FatMax Wiertarka udarowa (850W/13mm), walizka Stanley FMEH850K FatMax Wiertarka udarowa (850W/13mm), walizka Stanley FMEH850K FatMax Wiertarka udarowa (850W/13mm), walizka Stanley FMEH850K FatMax Wiertarka udarowa (850W/13mm), walizka Stanley FMEH850K FatMax Wiertarka udarowa (850W/13mm), walizka
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
W MAGAZYNIE 5  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: STANLEY
Gwarancja: 3 lata
Kod: FMEH850K-QS
Waga: 4,14 kg
Opis
• Rękojeść boczną zapewniająca kontrole nad narzędziem oraz poprawia komfort pracy
• Rękojeść główna pokryta gumą zapewnia wygodny i pewny chwyt
• Solidny mechanizm udarowy umożliwia wiercenie w twardych materiałach budowlanych
• Możliwość zmiany kierunku obrotów do łatwego wyprowadzania wiertła z otworu
• 2-biegowa przekładnia zapewnia efektywną pracę w twardych i miękkich materiałach
• 3 metrowy przewód zasilający zapewnia swobodę użytkowania
Zawartość zestawu
• Wiertarka udarowa
• Rękojeść boczna
• Walizka transportowa
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 850 W
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 45
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1100
Prędkość (2. bieg) (min-1) 3200
Częstotliwość uderzeń (min-1) 54.400
Maks. średnica wiercenia w drewnie 50 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 18 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm
Uchwyt narzędziowy 1 - 13 mm