Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah)
Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah) Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah) Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah) Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah) Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah) Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah) Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -17%
Stanley SFMCPP32M1 FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/1x4,0Ah) ULEPSZONA TECHNOLOGIA BATERII: dzięki ulepszonej technologii baterii, braku efektu pamięci i minimalnemu samorozładowan... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: STANLEY
Gwarancja: 3 lata
Kod: SFMCPP32M1-QW
Waga: 1,50 kg
Opis
  • ZDOLNOŚĆ CIĘCIA 32 MM: mocne, wymienne ostrze o zdolności cięcia 32mm pozwala poradzić sobie z grubszymi gałęziami - idealne do mokrego lub suchego drewna.
  • KOMPAKTOWA I LEKKA: kompaktowa, lekka i przenośna konstrukcja, idealna do długotrwałej pracy.
  • ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: w zestawie znajduje się jeden akumulator 18V STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System 4.0Ah oraz ładowarka 2A.
  • CZĘŚĆ SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO 18V STANLEY® FATMAX® V20: zasilanie wszystkich narzędzi V20 wspólnym, nowym i ulepszonym akumulatorem litowo-jonowym 18V, który pozwala na łatwe wykonanie pracy.
Dane techniczne:
  • Napięcie akumulatora: 18 V
  • Pojemność akumulatora: 4,0 Ah
  • Liczba akumulatorów: 1
  • Typ akumulatora: Li-Ion
  • Maksymalna grubość ciętej gałęzi: 32 mm
Zawartość zestawu:
  • Sekator akumulatorowy
  • 1x Akumulator 18V 4,0Ah
  • Ładowarka 2A
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Typ napędu Akumulatorowe
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 4 Ah
Ilość baterii 1
Aku 1x Aku 4,0 Ah
Nożyce do gałęzi 32 mm