Stanley SFMCPS720B FatMax V20 Piła łańcuchowa na wysięgniku (20cm/18V/bez aku)
STANLEY zapewnia najlepszą jakość - trwałość, bezpieczeństwo i wygodne użytkowanie. Jest również jednym z najlepszych w obsłudze.
Producent udziela 3-letniej gwarancji. W celu przedłużenia gwarancji konieczne jest zarejestrowanie produktu.
Koszt transportu
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- DHL: 36.00 zł
- GLS: 36.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 154.00 zł
- DPD: 94.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 12.90 zł Planowane doręczenie: 28.05. - 29.05.
- InPost: 16.90 zł Planowane doręczenie: 28.05. - 29.05.
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 43.00 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 24.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 117.00 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Stanley FatMax SFMCPS720B-XJ: Akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku 20 cm 18V – bez baterii i ładowarki
Stanley Fatmax SFMCPS720B-XJ to wydajna akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku, idealna do bezpiecznego i efektywnego przycinania gałęzi na wysokościach bez użycia drabiny. Składany wysięgnik umożliwia łatwe osiągnięcie wysokich gałęzi i wygodne przechowywanie. Silnik bezszczotkowy zapewnia większą moc, dłuższy czas pracy i dłuższą żywotność narzędzia.
Główne zalety
- Część systemu STANLEY® FATMAX® V20 – kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami V20
- Silnik bezszczotkowy – większa moc, dłuższy czas pracy i dłuższa żywotność
- Składany przedłużany uchwyt – zasięg do ok. 3 m do pracy na wysokościach
- Automatyczne smarowanie łańcucha – optymalne smarowanie dla dłuższej żywotności prowadnicy i łańcucha
- System napinania łańcucha ze śrubowym blokowaniem – łatwe i szybkie ustawienie
- Zintegrowany hak – ułatwia usuwanie zablokowanych gałęzi
- Miękki uchwyt i pasek na ramię – większy komfort pracy
- Nowoczesna technologia Li-Ion – bez efektu pamięci i minimalne samorozładowanie
Zastosowanie
- Przycinanie drzew i gałęzi na wysokościach bez użycia drabiny
- Pielęgnacja drzew w ogrodach i sadach owocowych
- Cięcie gałęzi o średnicy do ok. 150 mm
Dane techniczne
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Liczba akumulatorów | Bez aku |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Długość prowadnicy | 20 cm |
| Maks. prędkość łańcucha (bez obciążenia) | 4,3 m/s |
| Maks. średnica cięcia | 15 cm |
| Długość teleskopowego wysięgnika | 3 m |
| Waga (bez baterii) | 3,5 kg |
Zakres dostawy
- 1× Akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku
- 20 cm prowadnica i łańcuch
- Pasek na ramię
- Narzędzie do napinania łańcucha
- Bez akumulatora i ładowarki
Stanley Fatmax SFMCPS720B-XJ to niezawodna i wydajna piła akumulatorowa, umożliwiająca bezpieczne i efektywne przycinanie drzew i gałęzi na wysokościach bez użycia drabiny.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Ilość baterii | Bez |
| Aku | Bez baterii |
| Długość prowadnicy | 20 cm |
| Prędkość łańcucha | 4,3 m/s |
| Maks. głębokość cięcia | 150 mm |
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:

































