BOSCH GLI18V-3000 PROFESSIONAL Akumulatorowa lampa robocza 06014A8100
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -1%
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06014A8100
Waga: 2,65 kg
Opis
Polsky (PL) - BOSCH GLI18V-3000 Akumulatorowa lampa robocza
  • Wydajność z jasem 3 000 lm
  • Solidna i wytrzymała z ochroną IP 64 przed kurzem i zachlapaniem wodą
  • Uniwersalne oświetlenie z trzema trybami: 3 000 lm, 2 000 lm i 1 000 lm
Specyfikacja techniczna
Waga bez akumulatora1,9 kg
Strumień świetlny3000 lm
Liczba poziomów jasności3
Szerokość156 mm
Długość187 mm
Wysokość292 mm
Napięcie akumulatora18,0 V
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Zasilanie akumulator Li-lon
Napięcie akumulatora 18 V