Kermi Therm X2 LINE-K Grzejnik kompaktowy 22 205 x 1005 PLK220201001NXK
  0 opinie  /  Napisz opinie
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: PLK220201001NXK
Waga: 13,00 kg
Opis
Grzejnik kompaktowy therm-x2® Line-K
Grzejniki kompaktowe
  • Z bocznymi przyłączami
  • Różnorodne możliwości podłączenia
Dane techniczne
• Rozstaw przyłączy: Wysokość – 59 mm
• Przyłącza: 4 × G 1" gwint wewnętrzny
Warunki eksploatacji
• Maks. temperatura robocza: 110 °C,
• Maks. ciśnienie robocze 10 barów (ciśnienie próbne 13 barów)
Zakres dostawy
Typ 10: zestaw montażowy z korkiem odpo- wietrzającym i zaślepiającym.
Typ 12–33: dodatkowo z wkładką rozdziela- jącą therm-x2.
Wysokość 205: bez uchwytów mocujących i zestawu do mocowania, bez technologii x2
Mocowanie
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA 1005
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA 205
TYP GRZEJNIKA 22 (100 mm)
Podłączenie grzejnika Boczne
Kolor Biały
Moc 656 W