Kermi Therm X2 Line-V Grzejnik płytowy 10 505 x 1005, lewy PLV100501001L1K
Zniżka -33%
TYP GRZEJNIKA
Podłączenie grzejnika
Dolne lewe
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Grzejnik zaworowy Therm-x2® Line-V.• Grzejnik zaworu ze zintegrowaną wkładką zaworu
• Grzejnik zaworowy Kermi therm-x2 Line jest przymocowany z boku z boku.
• Wkładka zaworowa z ustawionymi wartościami kv jest fabrycznie zintegrowana z wersją zaworu.
Stylowy grzejnik płytowy z precyzyjnie wyprofilowanym panelem przednim
Twoje korzyści z linii therm-x2
• Atrakcyjny wygląd z precyzyjnie wyprofilowanym panelem przednim
• szeroka gama typów i wymiarów
• innowacyjna technologia therm-x2
• nadaje się zarówno do nowych, jak i starych budynków
• Nadaje się do montażu wszelkiego rodzaju ciepłomierzy proporcyjnych
• Różne opcje połączeń
• bezproblemowa instalacja
• Korpus wykonany jest z blachy stalowej o grubości. 1,25 mm. Typy 11–33 mają boczne i górne pokrywy.
Z tyłu przyspawane listwy mocujące:
• 4 szt. Dla długości do 1600 mm włącznie
• 6 sztuk dla długości 1800 mm i większych.
Zestaw montażowy (dodatkowy wspornik kołka) jest dołączony.
Parametry techniczne:
• Materiał: blacha stalowa St 12.03, gr. 1,25 mm
• Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze: 1,0 MPa
• Maksymalna dopuszczalna temperatura pracy: 110 ° C
• Gwint przyłączeniowy: 2 x G 3/4 '' zewnętrzny
• Typ połączenia: dolny, lewy
• Współczynnik oporu: T = 2500 (DN 15)
• Wykładnik temperatury n = 1,2940
• Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
• Głębokość B = 63 mm
• Skok h = H-50 mm
• Wysokość: 505 mm
• Długość: 1005 mm
• Moc cieplna Q: 449 W
zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA | 1005 |
| WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA | 505 |
| TYP GRZEJNIKA | 10 (61 mm) |
| Podłączenie grzejnika | Dolne lewe |
| Kolor | Biały |
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Kermi therm-x2 Line-Ventilheizkörper Typ 10 505 / 1005 mm, links PLV100501001L1K
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Kermi therm-x2 Line-Ventilheizkörper Typ 10 505 / 1005 mm, links PLV100501001L1K