Kermi Therm X2 Line-V Grzejnik płytowy 12 505 x 1205, lewy PLV120501201L1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: PLV120501201L1K
Waga: 32,30 kg
Podłączenie grzejnika
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA
Opis
Grzejnik zaworowy Therm-x2® Line-V.
• Grzejnik zaworu ze zintegrowaną wkładką zaworu
• Grzejnik zaworowy Kermi therm-x2 Line jest przymocowany z boku z boku.
• Wkładka zaworowa z ustawionymi wartościami kv jest fabrycznie zintegrowana z wersją zaworu.
Stylowy grzejnik płytowy z precyzyjnie wyprofilowanym panelem przednim
Twoje korzyści z linii therm-x2
• Atrakcyjny wygląd z precyzyjnie wyprofilowanym panelem przednim
• szeroka gama typów i wymiarów
• innowacyjna technologia therm-x2
• nadaje się zarówno do nowych, jak i starych budynków
• Nadaje się do montażu wszelkiego rodzaju ciepłomierzy proporcyjnych
• Różne opcje połączeń
• bezproblemowa instalacja
• Korpus wykonany jest z blachy stalowej o grubości. 1,25 mm. Typy 11–33 mają boczne i górne pokrywy.
Z tyłu przyspawane listwy mocujące:
• 4 szt. Dla długości do 1600 mm włącznie
• 6 sztuk dla długości 1800 mm i większych.
Zestaw montażowy (dodatkowy wspornik kołka) jest dołączony.
Parametry techniczne:
• Materiał: blacha stalowa St 12.03, gr. 1,25 mm
• Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze: 1,0 MPa
• Maksymalna dopuszczalna temperatura pracy: 110 ° C
• Gwint przyłączeniowy: 2 x G 3/4 '' zewnętrzny
• Typ połączenia: dolny, lewy
• Współczynnik oporu: T = 2500 (DN 15)
• Wykładnik temperatury n = 1,3268
• Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
• Głębokość B = 66 mm
• Skok h = H-50 mm
• Wysokość: 505 mm
• Długość: 1205 mm
• Moc cieplna Q: 1150 W
zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA 1205
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA 505
TYP GRZEJNIKA 21=12 (64 mm)