THERM X2 Profil-Grzejnik płytowy V22 600x600 PTV220600601L1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
Gwarancja: 5 lat
Kod: PTV220600601L1K
Waga: 22,90 kg
Opis
Typ 22, DWU-płytowy z dwoma konwektorami, z osłonami,
W standardzie kolor biały, dopłata za kolory z palety Ral Classic i kolory specjalne + 30%
Zasilany szeregowo
Ma możliwość montażu w opakowaniu
Materiał: blacha stalowa St 12.03, grube. 1,25 mm
Wbudowany zawór: zawór V3K
Grzybek: standard M30x1.5
Najwyższe dopuszczalne ciśnienie robocze: 1,0 MPa
Współczynnik oporu :? T = 2.500 (DN 15)
Temperatura wykładnik n = 1,3189 l
Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
Masa =38,400 kg / m
Objętość wody = 6,300l / m
Obszar transferu = 7,4200m2 / m
Głębokość B = 102 mm
Podłączanie skoku h = 50 mm
Wysokość: 600 mm
Długość:600 mm
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 22 (100 mm)