Kermi Therm X2 Profil-V Grzejnik zaworowy 22 400 / 1000 FTV220401001R1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -34%
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: FTV220401001R1K
Waga: 21,00 kg
Opis
Grzejnik zaworowy therm-x2® Profil-V
Grzejniki zaworowe ze wstępnie nastawionym zaworem
  • Zintegrowana wkładka zaworowa z fabrycznie nastawionymi wartościami kv
Przyłącza
• 2 × G 3" gwint zewnętrzny do połączenia śrubowo-zaciskowego prawy dolny
• w systemie jednorurowym: niezbędne jest złącze śrubowe z układem obejściowym
• 3 × G 1" gwint wewnętrzny boczny
• Wszystkie przyłącza są fabrycznie szczelnie zamknięte.
Warunki eksploatacji
• Maks. temperatura robocza: 110 °C
• Maks. ciśnienie robocze 10 barów (ciśnienie próbne 13 barów)
Zakres dostawy
Typ 10: ze wstępnie nastawionym zaworem oraz korkiem zaślepiającym i odpowietrza- jącym.
Mocowanie
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 22 (100 mm)