Stanley SM1800-QS FatMax Pilarka ukosowa z podwójnym ślizgiem (254mm/1800W)
- SILNIK O MOCY 1.800 W: zapewnia do 4.800 obrotów na minutę dla szybkiego, czystego i wydajnego cięcia.
- SOLIDNA PODSTAWA I PROWADNICA: zapewnia stabilne i dokładne cięcie za każdym razem.
- WYŁĄCZNIK BLOKADY: dla większego bezpieczeństwa.
Dane techniczne:
- Typ zasilania: Sieciowe
- Moc: 1.800 W
- Prędkość obrotowa: 4.800 obr./min
- Rozmiar tarczy: 254 mm
- Średnica otworu tarczy: 30 mm
- Szerokość tarczy: 2,8 mm
- Ciśnienie akustyczne (Lp): 94,5 dB
- Waga: 18,6 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy | 1800 W |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 4800 |
| Średnica tarczy | 254 x 30 mm |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Stanley SM1800-QS FatMax Gehrungssäge (254mm/1800W)
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Stanley SM1800-QS FatMax Gehrungssäge (254mm/1800W)
- Magyarországra történő szállítás Stanley SM1800-QS Gérvágó fűrész (254mm/1800W)
- Pro odeslání do Česka navštivte STANLEY SM1800-QS FatMax Pokosová pila s pojezdem (254mm/1800W)
- Pour l’expédition en France, visitez Stanley SM1800-QS FatMax Scie a onglet radiale (254mm/1800W)
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Stanley SM1800-QS FatMax Pokosová píla s pojazdom (254mm/1800W)