HiKOKI DH52MAWSZ SDS-Max Młot udarowo-obrotowy (1500W/15,5J)
HiKOKI DH52MAWSZ SDS-Max Młot udarowo-obrotowy (1500W/15,5J) HiKOKI DH52MAWSZ SDS-Max Młot udarowo-obrotowy (1500W/15,5J) HiKOKI DH52MAWSZ SDS-Max Młot udarowo-obrotowy (1500W/15,5J)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -21%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 5  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DH52MAWSZ
Waga: 15,20 kg
Maks. energia udaru
Opis
• Prosta obsługa trybów – płynna zmiana między wierceniem, dłutowaniem lub trybem kombinowanym.
Dane techniczne:
• Moc: 1500 W
• Uchwyt: SDS-Max
• Maksymalna średnica wiercenia: 52 mm
• Maksymalna średnica rdzeniowego wiertła: 160 mm
• Energia udaru: 15,5 J
• Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 210–330 obr./min
• Liczba udarów przy pełnym obciążeniu: 1200–2250 /min
• Długość całkowita: 585 mm
• Waga: 11,8 kg
Wyposażenie:
• Uchwyt boczny
• Głębokościomierz
• Smar
• Walizka
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 1500 W
Maks. energia udaru 15,5 J
Prędkość (1. bieg) (min-1) 210
Prędkość (2. bieg) (min-1) 330
Częstotliwość uderzeń (min-1) 2.500
Uchwyt narzędziowy SDS-max
Maks. średnica wiercenia w betonie 52 mm
Maks. średnica wiercenia w murze 52 mm