HiKOKI DH28PCWSZ Młotowiertarka SDS-Plus (720W/3,5J)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -19%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DH28PCWSZ
Waga: 6,66 kg
Opis
• Młotowiertarka trójfunkcyjna wiercenie / wiercenie z udarem / kucie.
• Natomiast idealnie wyprofilowana rękojeść poprawia komfort pracy.
• Urządzenie wyposażone w sprzęgło bezpieczeństwa i mechanizm zapobiegający pustym uderzeniom.
Dane techniczne:
• Moc: 720 W
• Max średnica wiercenia stal: 13 mm
• Max średnica wiercenia beton: 28 mm
• Liczba udarów: 0-4000 1/min
• Energia pojedynczego udaru: 3,5 J
• Prędkość obrotowa: 0-1050 1/min
• Max średnica wiercenia drewno: 32 mm
Zakres dostawy:
• DH28PC spec. WSZ młotowiertarka
• walizka transportowa
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 720 W
Maks. energia udaru 3,5 J
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1050
Częstotliwość uderzeń (min-1) 4.000
Maks. średnica wiercenia w betonie 28 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm
Maks. średnica wiercenia w drewnie 32 mm
Maks. średnica wiercenia w murze 28 mm