HiKOKI DH24PH2WSZ Młotwiertarka SDS-Plus (730W/2,7J)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -25%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 10  szt
Gwarancja: 3 lata
Kod: DH24PH2WSZ
Waga: 4,51 kg
Opis
• Młotowiertarka trójfunkcyjna: wiercenie / wiercenie z udarem / podkuwanie.
• Młotowiertarka DH24PH2 wyposażona jest w uchwyt SDS-plus.
Dane techniczne
• Max średnica wiercenia stal: 13 mm
• Max średnica wiercenia beton: 24 mm
• Liczba udarów: 0-3950 1/min
• Energia pojedynczego udaru: 2,7 J
• Prędkość obrotowa: 0-1050 1/min
• Max średnica wiercenia koronką: 25-50 mm
• Max średnica wiercenia drewno: 32 mm
• Moc: 730 W
Zakres dostawy:
• DH24PH2 spec. WSZ młotowiertarka
• walizka transportowa
Specyfikacja
Pobór mocy 730 W
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Maks. średnica wiercenia w drewnie 32 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 24 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm