NutriBullet NB1206DGCC Blender kielichowy 1200W
Koszt transportu
Opis
Dzięki silnikowi o mocy 1200 W, intuicyjnemu panelowi podświetlanemu i zwiększonej trwałości ostrzy, nutribullet® Ultra zapowiada nową generację blenderów osobistych. Zaprojektowano go tak, by generował dźwięki o niższej częstotliwości, dzięki czemu nasz najmocniejszy blender osobisty jest jednocześnie naszym najcichszym. Kubki wykonane są z trwałego materiału Tritan™ Renew, odpornego na codzienne użytkowanie. Jest elegancki, wydajny i za każdym razem zapewnia najlepsze efekty miksowania.
Parametry techniczne:
• Kategoria: Blendery osobiste
• Model produktu: NB1206DGCC
• Moc (W): 1200 W
• Pojemność (ml): 900ml, 700ml
• Wymiary (cm): 390mm x 120mm x 120mm
• Waga (kg): 4,1 kg
• Długość kabla (cm): 0,5m
Zawartość opakowania:
• Podstawa z silnikiem 1200 W
• Ostrze ekstrakcyjne ze stali nierdzewnej
• 2 zamykane pokrywy
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Makita E-16427 Steckschlüssel verlängert 1/2", Vierkant, IMPACT BLACK, 11 mm
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Makita E-16427 Steckschlüssel verlängert 1/2", Vierkant, IMPACT BLACK, 11 mm
- Magyarországra történő szállítás Makita E-16427 Impact Black Gépi dugókulcs, 1/2", 11x81,5 mm
- Pro odeslání do Česka navštivte NUTRIBULLET NB1206DGCC Stojanový mixér 1200W
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Makita E-16427 kľúč nástrčný predĺžený 1/2", štvorhran, IMPACT BLACK, 11mm