Kermi Therm X2 Profil-V Grzejnik zaworowy 22 400 / 1000 FTV220401001L1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -35%
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: FTV220401001L1K
Waga: 21,00 kg
Przyłącza
• 2 × G 3" gwint zewnętrzny do połączenia śrubowo-zaciskowego lewy dolny
• w systemie jednorurowym: niezbędne jest złącze śrubowe z układem obejściowym
• 3 × G 1" gwint wewnętrzny boczny
• Wszystkie przyłącza są fabrycznie szczelnie zamknięte.
Warunki eksploatacji
• Maks. temperatura robocza: 110 °C
• Maks. ciśnienie robocze 10 barów (ciśnienie próbne 13 barów)
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 22 (100 mm)