Kermi Therm X2 LINE-K Grzejnik kompaktowy 22 559 x 1005 PLK220551001N1K
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Grzejnik kompaktowy therm-x2® Line-K
Grzejniki kompaktowe
- Z bocznymi przyłączami
- Różnorodne możliwości podłączenia
Dane techniczne
• Rozstaw przyłączy: Wysokość – 59 mm
• Przyłącza: 4 × G 1" gwint wewnętrzny
Warunki eksploatacji
• Maks. temperatura robocza: 110 °C,
• Maks. ciśnienie robocze 10 barów (ciśnienie próbne 13 barów)
Zakres dostawy
Typ 10: zestaw montażowy z korkiem odpo- wietrzającym i zaślepiającym.
Typ 12–33: dodatkowo z wkładką rozdziela- jącą therm-x2.
Wysokość 205: bez uchwytów mocujących i zestawu do mocowania, bez technologii x2
Mocowanie
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA | 1005 |
| WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA | 559 |
| TYP GRZEJNIKA | 22 (100 mm) |
| Podłączenie grzejnika | Boczne |
| Kolor | Biały |
| Moc | 1460 W |