Kermi Therm X2 LINE-K Grzejnik kompaktowy 22 559 x 1005 PLK220551001N1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
W MAGAZYNIE 1  szt
Gwarancja: 5 lat
Kod: PLK220551001N1K
Waga: 33,00 kg
Dane techniczne
• Rozstaw przyłączy: Wysokość – 59 mm
• Przyłącza: 4 × G 1" gwint wewnętrzny
Warunki eksploatacji
• Maks. temperatura robocza: 110 °C,
• Maks. ciśnienie robocze 10 barów (ciśnienie próbne 13 barów)
DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA 1005
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA 559
TYP GRZEJNIKA 22 (100 mm)
Podłączenie grzejnika Boczne
Kolor Biały
Moc 1460 W