BOSCH Opaska kablowa PRO EPC, średnice 16–32 mm 1600A032GG
Zniżka -21%
W MAGAZYNIE 5 szt
Koszt transportu
Opis
Opaska kablowa PRO EPC
Do bezpiecznego wiązania
- Skuteczne mocowanie za pomocą gwoździarki GNB 18V
Opaska kablowa PRO EPC do szybkiego i skutecznego mocowania za pomocą gwoździarki GNB 18V
Gdy trzeba bezpiecznie poprowadzić kable wzdłuż ścian i sufitów, opaski kablowe PRO EPT sprawdzą się znakomicie. Opaski można mocować bez używania wierteł, kotew ani wkrętów za pomocą gwoździ i gwoździarki GNB 18V. Mocowanie kabli do betonu i stali nigdy nie było łatwiejsze.
Opaski kablowe PRO EPT są przeznaczone do bezpiecznego wiązania i prowadzenia kabli. Elementy opaski kablowej można mocować za pomocą gwoździarki GNB 18V bądź wkrętów 3,5–5 mm z łbem płaskim lub śrub z gwintem M6.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Klasa wydajności | PRO |
| Zestaw | 100 szt. |
| Pojemność | Średnica 16–32 mm |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH PRO EPC Kabelbinder, Durchmesser 16–32 mm 1600A032GG
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH PRO EPC Kabelbinder, Durchmesser 16–32 mm 1600A032GG
- Magyarországra történő szállítás BOSCH PRO EPC kábelkötöző, átmérőtartomány 16–32 mm 1600A032GG
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH Stahovací páska PRO EPC, rozsah průměrů 16-32 mm 1600A032GG
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH Káblová páska PRO EPC, rozsah priemerov 16 – 32 mm 1600A032GG