BOSCH EXPERT 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V2-320 Zestaw startowy 1600A0373X
Koszt transportu
Opis
Expert 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V2-320
Zestaw startowy
Do 120% dłuższy czas pracy niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1
- Wyjątkowo długi czas pracy: Wyjątkowo długi czas pracy ciągłej podczas wymagających zastosowań
- Ogniwa wysokoprądowe „tabless”: Mniejsza rezystancja wewnętrzna zapewnia maksymalną moc do 2 400 W (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne, maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna)
- Ultraszybkie ładowanie: Dzięki wysokiemu prądowi ładowania 16 A naładowanie do pełna akumulatora EXBA18V-80 trwa 39 minut
- Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
- Walizka L-BOXX 162, rozmiar 5
- Nr katalogowy: 1 605 438 1L3
Dane techniczne
| Napięcie akumulatora | 18,0 V |
| Pojemność akumulatora* | 8 Ah |
| Waga akumulatora* | 1,035 kg |
| Napięcie ładowania akumulatora | 18 V |
| Prąd ładowania* | 16 A |
| Waga ładowarki* | 2,2 kg |
Zalety produktu
Ogniwa wysokoprądowe „tabless” – Niższa rezystancja wewnętrzna zapewnia maksymalną moc do 2 400 W.
Jeden akumulator do wszystkich narzędzi – Pełna kompatybilność z profesjonalnym systemem 18 V Bosch oraz międzybranżowym systemem akumulatorowym AMPShare.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Ilość baterii | 2 |
| Napięcie ładowania | 18 V |
| Prąd ładowania | 16 A |
| Klasa wydajności | EXPERT |
| Aku | 2x Aku 8,0 Ah + EXAL 18V2 /L-BOXX |
Dokumenty
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH Expert 2× EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 1600A0373X
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH EXPERT 2x EXBA 18V-80 + EXAL 18V2-320 Set de base 1600A0373X