BOSCH EXPERT 2× EXBA18V-80 + EXAL18V-160 Zestaw startowy 1600A0373T
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Expert 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V-160
Zestaw startowy
Do 120% dłuższy czas pracy niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1
- Wyjątkowo długi czas pracy: Wyjątkowo długi czas pracy ciągłej podczas wymagających zastosowań
- Ogniwa wysokoprądowe „tabless”: Mniejsza rezystancja wewnętrzna zapewnia maksymalną moc do 2 400 W (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne, maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna)
- Ultraszybkie ładowanie: Dzięki wysokiemu prądowi ładowania 16 A naładowanie do pełna akumulatora EXBA18V-80 trwa 39 minut
- Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
- Kartonowe pudełko
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie akumulatora | 18,0 V |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Waga akumulatora | 1,035 kg |
| Napięcie ładowania akumulatora | 14,4 – 18 V |
| Prąd ładowania | 16 A |
| Waga ładowarki | 0,85 kg |
Zalety produktu
Ogniwa wysokoprądowe „tabless”: Dzięki mniejszej rezystancji wewnętrznej, akumulator osiąga maksymalną moc do 2400 W.
Jeden akumulator do wielu narzędzi: Jest kompatybilny zarówno z systemem Bosch Professional 18V, jak i z wielomarkowym systemem akumulatorowym AMPShare.
Pozostałe funkcje i właściwości
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Ilość baterii | 2 |
| Napięcie ładowania | 18 V, 14,4 V |
| Prąd ładowania | 16 A |
| Klasa wydajności | EXPERT |
| Aku | 2x Aku 8,0 Ah + EXAL 18V /pudełko |