BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Odkurzacz uniwersalny 06019E5100
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
GAS 15 PS Professional - Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro
- Półautomatyczny system oczyszczania filtra: zapewnia większą wydajność i dłuższą żywotność filtra
- Funkcja pompowania jest dostępna po zakupie osobno dostępnego węża
Wchodzi w zakres tego wariantu
- Zestaw dysz podłogowych
- Rury (2 szt. )
- Dysza do spoin
- Złączka kątowa
- Tuleja zaciskowa do narzędzia
- 1 wąż 3 mNr katalogowy: 2 608 000 570
Dane techniczne
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Moc nominalna | 1 100 W |
| Waga* | 6 kg |
| Pojemność zbiornika netto | 10 l |
| Napięcie, elektryczne | 230 V |
| Pojemność zbiornika brutto | 15 l |
| Pojemność zbiornika netto, woda | 8 l |
| Powierzchnia filtra | 2 300 cm2 |
| Przepływ powietrza (turbina) | 53 l/s |
| Podciśnienie (turbina) | 270 mbar |
| Liczba kół | 4 |
GAS 15 PS Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Sprzęt i aplikacja
Dodatkowa informacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Rodzaj | Bezworkowy |
| Odkurzanie | suchy+mokry |
| Typ odkurzacza | przemysłowy |
| Pojemność zbiornika | 15 l |
| Pobór mocy | 1100 W |
| Maks. przepływ powietrza | 190 l/hod |
| Klasa wydajności | PRO |
Dokumenty
- Magyarországra történő szállítás Bosch GAS 15 PS PROFESSIONAL Száraz-nedves porszívó 06019E5100
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Vysavač 1100 W, zásuvka, poloautomatický oklep 06019E5100
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Aspirateur eau et poussiere 1100W 06019E5100
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Vysávač 1100W, zásuvka, poloautomatický oklep, 06019E5100