DREMEL® Blueprint (DD12V-S1) Wiertarko-wkrętarka wielofunkcyjna F013DD12JA
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -1%
W MAGAZYNIE 6  szt
Gwarancja: 3 lata
Kod: F013DD12JA
Waga: 1,86 kg
Opis
Wiertarko-wkrętarka wielofunkcyjna DREMEL® Blueprint (DD12V-S1)
Trzy narzędzia do realizacji projektów zintegrowane w jednej łatwej w obsłudze wiertarko-wkrętarce.
• Silnik bezszczotkowy oferujący wysoką moc w kompaktowym formacie.
• Samoprzylepny laser liniowy z 2 libellami (do ustawiania w poziomie i pionie).
• Zintegrowany detektor kołków umożliwiający łatwą lokalizację kołków w ścianach.
• Akumulator 12 V o mocy 2 Ah umożliwia Ci pracę w dowolnym miejscu.
• Akcesoria do każdego projektu: 9 końcówek wkręcających i 1 wiertło do różnego rodzaju materiałów.
Szczegóły dostawy
• Wiertarko-wkrętarka wielofunkcyjna Dremel Blueprint
• Akumulator 12 V / 2,0 Ah
• Szybka ładowarka Dremel
• Wiertło do różnego rodzaju materiałów
• 9 końcówek wkręcających
Dane techniczne
• Napięcie akumulatora: 12,0 V
• Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
• Czas ładowania: 1 h
• Waga: 0,850 kg
• Długość: 15.7 cm
• Szerokość: 5.75 cm
• Prędkość bez obciążenia: 0 800 1/min
• Technologia akumulatora: Lithium-Ion
• Rozmiar uchwytu: 0 mm
• Ustawienia momentu: 20+1
• Maks. głębokość detekcji: 15.8 mm
• Klasa lasera: 2
• Laser, napięcie akumulatora: 3,7V-0,666Wh
• Laser, technologia akumulatora: Lithium-Ion
• Ustawienie prędkości: Zmienna prędkość
• Ciśnienie akustyczne: 70 dB(A)
• Moc akustyczna: 78 dB(A)
• Poziom drgań: 0,99 m/s2
Kompaktowa wiertarko-wkrętarka 12 V
Projekty związane z wieszaniem elementów na ścianach, montażem i zamocowaniami – duże i małe – wszystkie wykonasz tym narzędziem wyposażonym w silnik bezszczotkowy 12 V.
Zdejmowany laser liniowy z 2 libellami
Wbudowany detektor kołków
Akumulator 12 V
Twoje wygodne źródło zasilania elektronarzędzi akumulatorowych Dremel Blueprint.
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 1
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 20+1
Belső akku min. töltési ideje 60 min
Waga 0,85 kg
Obroty(max.min-1 800
Aku 1x Aku 12 V 2,0 Ah / Karton