BOSCH EXPERT 2x EXBA18V-55+EXBA18V-80+ładowarka EXAL18V2-320 Zestaw startowy 1600A0373Y
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
Expert 2 akumulatory EXBA18V-55 + 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V2-320 Zestaw startowy Do 120% dłuższy czas pracy niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1 Akum... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 1600A0373Y
Waga: 6,28 kg
Opis
Expert 2 akumulatory EXBA18V-55 + 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V2-320
Zestaw startowy
Do 120% dłuższy czas pracy niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1
  • Akumulator EXBA18V-80 oferujący ekstremalnie długi czas pracy i akumulator EXBA18V-55 oferujący wysoką moc do 2 000 W (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne, maksymalna moc chwilowa, nowy akumulator naładowany do pełna)
  • Akumulator EXBA18V-80 z wysokoprądowymi ogniwami „tabless” oferujący moc maksymalną 2 400 W (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne, maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna) oraz akumulator EXBA 18V-55 oferujący wysoką moc i wyjątkowa gęstość energii
  • Ultraszybkie ładowanie równoległe: Prąd ładowania 16A umożliwia naładowanie dwóch akumulatorów EXBA18V-55 w ciągu 31 minut oraz dwóch akumulatorów EXBA18V-80 w ciągu 39 minut
  • Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Walizka L-BOXX 162, rozmiar 5
Dane techniczne
Napięcie akumulatora 18,0 V
Pojemność akumulatora 1* 8 Ah
Waga akumulatora 1* 1,02 kg
Pojemność akumulatora 2* 8 Ah
Napięcie ładowania akumulatora 18 – 18 V
Prąd ładowania* 16 A
Waga ładowarki* 2,2 kg
Zalety produktu
  • Wydajne ogniwa „tabless”: Mniejsza rezystancja wewnętrzna gwarantuje maksymalną moc do 2 400 W.
  • Długa żywotność: Dzięki solidnej konstrukcji, wzmocnionej obudowie i technologii COOLPACK 2.0.
  • Jeden akumulator do wszystkiego: Kompatybilny z profesjonalnym systemem 18 V firmy Bosch oraz wielomarkowym systemem AMPShare.
  • Ładowanie FlexTemp: Szeroki zakres temperatur ładowania od –10°C do +55°C.
Najważniejsze cechy produktu
Wysokoprądowy akumulator Expert EXBA18V-80 oferuje do 120% dłuższy czas pracy, umożliwiając pracę także podczas wymagających zastosowań (w por. z akumulatorem Professional GBA 18V 4.0Ah, wewnętrzne testy laboratoryjne; szlifowanie stali miękkiej przy użyciu GWS 18V-15 S z tarczą listkową, cykl pracy 30 s z przerwami po 5 s). Wykorzystuje zaawansowaną technologię ogniw „tabless” i zapewnia maksymalną moc do 2 400 W (dane z wewnętrznych testów laboratoryjnych; maksymalna moc chwilowa, nowy akumulator naładowany do pełna). Wysokoprądowy akumulator EXBA18V-55 oferuje do 2 000 W mocy maksymalnej dla wymagających zastosowań w połączeniu z dłuższym czasem pracy (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne; maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna). Przy zastosowaniu wzmocnionej, solidnej obudowy i wyjątkowo skutecznego odprowadzania ciepła dzięki technologii COOLPACK 2.0 oba akumulatory odznaczają trwałością i długą żywotnością. Ładowarka EXAL18V2-320 umożliwia równoczesne ładowanie dwóch akumulatorów prądem 16A, dzięki czemu dwa akumulatory EXBA18V-80 są naładowane do pełna w ciągu zaledwie 39 minut, a dwa akumulatory EXBA18V-55 – w ciągu 31 minut. Ładowarka oferuje inteligentne technologie Active Air Cooling 3.0 i FlexTemp Charging, które zapewniają szerszy zakres temperatur ładowania od –10°C do +55°C. Znacznie skraca czas przestojów, umożliwiając szybkie ładowanie gorących i zimnych akumulatorów – wszystko można wygodnie przechowywać w specjalnie przygotowanej walizce L-BOXX.