BOSCH EXPERT 2× EXBA18V-80 + EXAL18V-160 Zestaw startowy 1600A0373T
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -25%
Expert 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V-160 Zestaw startowy Do 120% dłuższy czas pracy niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1 Wyjątkowo długi czas pracy: Wyją... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 1600A0373T
Waga: 3,28 kg
Opis
Expert 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V-160
Zestaw startowy
Do 120% dłuższy czas pracy niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1
  • Wyjątkowo długi czas pracy: Wyjątkowo długi czas pracy ciągłej podczas wymagających zastosowań
  • Ogniwa wysokoprądowe „tabless”: Mniejsza rezystancja wewnętrzna zapewnia maksymalną moc do 2 400 W (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne, maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna)
  • Ultraszybkie ładowanie: Dzięki wysokiemu prądowi ładowania 16 A naładowanie do pełna akumulatora EXBA18V-80 trwa 39 minut
  • Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Kartonowe pudełko
Dane techniczne
ParametrWartość
Napięcie akumulatora18,0 V
Pojemność akumulatora8 Ah
Waga akumulatora1,035 kg
Napięcie ładowania akumulatora14,4 – 18 V
Prąd ładowania16 A
Waga ładowarki0,85 kg
Zalety produktu
  • Ogniwa wysokoprądowe „tabless”: Dzięki mniejszej rezystancji wewnętrznej, akumulator osiąga maksymalną moc do 2400 W.
  • Jeden akumulator do wielu narzędzi: Jest kompatybilny zarówno z systemem Bosch Professional 18V, jak i z wielomarkowym systemem akumulatorowym AMPShare.
Pozostałe funkcje i właściwości
Najważniejsze cechy produktu
Wysokoprądowy akumulator Expert EXBA18V-80 oferuje do 120% dłuższy czas pracy, umożliwiając pracę ciągłą także podczas wymagających zastosowań (w por. z akumulatorem Professional GBA 18V 4.0Ah, wewnętrzne testy laboratoryjne; szlifowanie stali miękkiej przy użyciu GWS 18V-15 S z tarczą listkową, cykl pracy 30 s z przerwami po 5 s). Wykorzystuje zaawansowaną technologię ogniw „tabless” i zapewnia maksymalną moc do 2 400 W (dane z wewnętrznych testów laboratoryjnych; maksymalna moc chwilowa, nowy akumulator naładowany do pełna). Przy zastosowaniu solidnej wzmocnionej obudowy, wyjątkowo skutecznego odprowadzania ciepła dzięki technologii COOLPACK 2.0 oraz technologii ogniw „tabless” akumulator EXBA18V-80 oferuje długą żywotność i jest idealny dla profesjonalistów, którzy stawiają na trwałość i wydajność. Dzięki prądowi ładowania 16 A ultraszybka ładowarka EXPERT EXAL18V-160 potrzebuje zaledwie 39 minut, aby naładować do pełna akumulator EXBA18V-80. Inteligentna technologia Active Air Cooling 2.0 skutecznie schładza akumulatory, a funkcja FlexTemp Charging zwiększa zakres temperatur ładowania akumulatorów serii EXPERT wynoszący od –10°C do +55°C. Obie funkcje ograniczają przestoje w pracy, umożliwiając szybkie rozpoczęcie ładowania nagrzanych akumulatorów, także po intensywnym użytkowaniu w wymagających warunkach. Co więcej, funkcja FlexTemp Charging umożliwia także ładowanie zimnych akumulatorów.
Sprzęt i aplikacja
Akumulator EXBA18V-80 jest wyposażony we wskaźnik z 5 diodami LED, który wyświetla stan naładowania, pozostałą energię akumulatora, a także wykrywa ryzyko usterek. Mobilna, ultraszybka ładowarka do ładowania równoległego posiada także 5 diod LED, które precyzyjnie wskazują stan naładowania. Ta ultraszybka ładowarka posiada trzy tryby ładowania: Standardowy, Power Boost i Long Life. Użytkownik może aktywować poszczególne tryby za pomocą przycisku trybu ładowania, w zależności od swoich potrzeb. Tryb Power Boost to dobry wybór, jeśli chcesz naładować akumulator do pełna z maksymalną prędkością. Wybierz tryb Long Life, jeśli chcesz naładować akumulator do pełna w oszczędniejszy sposób, który wydłuża żywotność akumulatora. Oba modele są kompatybilne z Bosch Professional 18V System oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek.
Dodatkowa informacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 8 Ah
Ilość baterii 2
Napięcie ładowania 18 V, 14,4 V
Prąd ładowania 16 A
Klasa wydajności EXPERT
Aku 2x Aku 8,0 Ah + EXAL 18V /pudełko