BOSCH EXPERT 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V2-320 Zestaw startowy 1600A0373X
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
Darmowa dostawa
Expert 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V2-320 Zestaw startowy Do 120% dłuższy czas pracy niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1 Wyjątkowo długi czas pracy: Wyjątkow... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 1600A0373X
Waga: 4,27 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Expert 2 akumulatory EXBA18V-80 + ładowarka EXAL18V2-320
Zestaw startowy
Do 120% dłuższy czas pracy niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1
  • Wyjątkowo długi czas pracy: Wyjątkowo długi czas pracy ciągłej podczas wymagających zastosowań
  • Ogniwa wysokoprądowe „tabless”: Mniejsza rezystancja wewnętrzna zapewnia maksymalną moc do 2 400 W (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne, maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna)
  • Ultraszybkie ładowanie: Dzięki wysokiemu prądowi ładowania 16 A naładowanie do pełna akumulatora EXBA18V-80 trwa 39 minut
  • Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Walizka L-BOXX 162, rozmiar 5
  • Nr katalogowy: 1 605 438 1L3
Dane techniczne
Napięcie akumulatora18,0 V
Pojemność akumulatora*8 Ah
Waga akumulatora*1,035 kg
Napięcie ładowania akumulatora18 V
Prąd ładowania*16 A
Waga ładowarki*2,2 kg
Zalety produktu
  • Ogniwa wysokoprądowe „tabless” – Niższa rezystancja wewnętrzna zapewnia maksymalną moc do 2 400 W.
  • Jeden akumulator do wszystkich narzędzi – Pełna kompatybilność z profesjonalnym systemem 18 V Bosch oraz międzybranżowym systemem akumulatorowym AMPShare.
Najważniejsze cechy produktu
Wysokoprądowy akumulator Expert EXBA18V-80 oferuje do 120% dłuższy czas pracy, umożliwiając pracę ciągłą także podczas wymagających zastosowań (w por. z akumulatorem Professional GBA 18V 4.0Ah, wewnętrzne testy laboratoryjne; szlifowanie stali miękkiej przy użyciu GWS 18V-15 S z tarczą listkową, cykl pracy 30 s z przerwami po 5 s). Wykorzystuje zaawansowaną technologię ogniw „tabless” i zapewnia maksymalną moc do 2 400 W (dane z wewnętrznych testów laboratoryjnych; maksymalna moc chwilowa, nowy akumulator naładowany do pełna). Przy zastosowaniu solidnej wzmocnionej obudowy, wyjątkowo skutecznego odprowadzania ciepła dzięki technologii COOLPACK 2.0 oraz technologii ogniw „tabless” akumulator EXBA18V-80 oferuje długą żywotność i jest idealny dla profesjonalistów, którzy stawiają na trwałość i wydajność. Ładowarka EXAL18V2-320 umożliwia równoczesne ładowanie dwóch akumulatorów prądem 16A, dzięki czemu dwa akumulatory EXBA18V-80 są naładowane do pełna w ciągu zaledwie 39 minut. Ładowarka oferuje inteligentne technologie Active Air Cooling 3.0 i FlexTemp Charging, które zapewniają szerszy zakres temperatur ładowania od –10°C do +55°C. Znacznie skraca czas przestojów, umożliwiając szybkie ładowanie gorących i zimnych akumulatorów – wszystko można wygodnie przechowywać w specjalnie przygotowanej walizce L-BOXX.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 8 Ah
Ilość baterii 2
Napięcie ładowania 18 V
Prąd ładowania 16 A