
BOSCH GSR18V-52 PROFESSIONAL Wiertarko-wkrętarka aku, 2× EXBA18V-40, L-BOXX 06019S002C
Zarejestruj zakupiony towar do programu Bosch Professional i uzyskaj trzyletnią gwarancje. > Wiecej informacji <
Kompletny serwis w okresie gwarancyjnym od firmy Bosch: Narzędzia odbierze, naprawi i zwróci. > Wiecej informacji <
Koszt transportu
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- DHL: 36.00 zł
- GLS: 36.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 154.00 zł
- DPD: 94.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 12.90 zł
- InPost: 16.90 zł
- Paczkomaty InPost: 16.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 43.00 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 24.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 117.00 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
PRO GSR18V-52
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
Nr zamówienia 0.601.9S0.02C
- Bardziej efektywne wkręcanie i wiercenie dzięki wyższemu miękkiemu/twardemu momentowi obrotowemu, który wynosi odpowiednio 25 Nm i 52 Nm. Łatwa praca w trudno dostępnych miejscach dzięki kompaktowej konstrukcji i długości korpusu zaledwie 146 mm. Dłuższa żywotność narzędzia dzięki silnikowi bezszczotkowemu. Wytrzymałe i solidne elektronarzędzie z metalowym uchwytem wiertarskim umożliwiającym wysokiej jakości rezultat wkręcania i wiercenia
Wchodzi w zakres tego wariantu
L-BOXX 136 rozmiar 4
Numer katalogowy: 1 605 438 1EN2× EXBA18V-40
Numer katalogowy: 1 607 A35 1MDSzybka ładowarka GAL 18V-40 Professional
Numer katalogowy: 1 600 A02 0NP
Dane techniczne
Najważniejsze cechy produktu
GSR18V-52 Professional sprawia, że wkręcanie i wiercenie jest bardziej wydajne dzięki wyższemu miękkiemu/twardemu momentowi obrotowemu, który wynosi odpowiednio 25 Nm i 52 Nm. Praca w ciasnych i trudno dostępnych miejscach nie jest już problemem dzięki kompaktowej długości korpusu narzędzia, która wynosi zaledwie 146 mm. Ponadto użytkownik korzysta z dłuższej żywotności narzędzia dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego silnikowi, charakteryzującego się wolniejszym zużyciem. Ta wytrzymała wiertarko-wkrętarka jest wyposażona w solidny metalowy uchwyt wiertarski zapewniający wysokiej jakości rezultat wkręcania i wiercenia.
Sprzęt i aplikacja
GSR18V-52 Professional jest przeznaczony głównie dla stolarzy, monterów mebli oraz elektryków.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Ilość baterii | 2 |
| Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) | 70 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 500 |
| Prędkość (2. bieg) (min-1) | 1900 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 35 mm |
| Maks. średnica wiercenia w betonie | 10 mm |
| Udar | NIE |
| Silnik | bezszczotkowy |
| Uchwyt narzędziowy | 1,5 - 13 mm |
| Klasa wydajności | PRO |
| Aku | 2x Aku 4,0 Ah / L-BOXX |
Dokumenty
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:


































