BOSCH GWX18V-11PS PROFESSIONAL Szlifierka kątowa z X-LOCK, L-BOXX 06019N4400
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -27%
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06019N4400
Waga: 4,43 kg
Opis
GWX18V-11PS Professional
Szlifierka kątowa z systemem X-LOCK
Numer katalogowy 0.601.9N4.400
  • Doskonała ergonomia zapewniająca wygodne cięcie i szlifowanie dzięki obrotowej rękojeści
  • Wysoka wydajność porównywalna z narzędziem sieciowym o mocy 1 100 W
  • Ergonomiczna i łatwa w obsłudze dzięki długiej, smukłej rękojeści
  • Zmniejsza zmęczenie dzięki wygodnej rękojeści antywibracyjnej
  • Szybka i wygodna wymiana osprzętu dzięki beznarzędziowemu systemowi zatrzaskowemu X-LOCK
Zakres dostawy
W zestawie tej wersji
  • Osłona ochronna
    Numer katalogowy: 1 600 A02 1MH
  • Osłona ochronna (numer części zamiennej: 1 600 A00 XK9)
  • Dodatkowa rękojeść z tłumieniem drgań
    Numer katalogowy: 1 602 025 0A0
  • L-BOXX 136 rozmiar 4
    Numer katalogowy: 1 605 438 1EN
Dane techniczne
Napięcie akumulatora
18,0 V
Prędkość obrotowa bez obciążenia*
3.000 – 9.000 min-1
O tarcz
125 mm
Średnica otworu
22,23 mm
Ciężar bez akumulatora*
1,9 kg
X-LOCK
tak
BITURBO
nie
GWX18V-11PS Professional: Szczegółowe informacje
Najważniejsze informacje o produkcie
PRO GWX18V-11PS oferuje wszechstronne funkcje ochrony użytkownika, w tym KickBack Control, inteligentny system hamowania, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem oraz włącznik łopatkowy. Ta wydajna akumulatorowa szlifierka zapewnia moc porównywalną z narzędziem sieciowym o mocy 1 100 W. Jest wyjątkowo trwała i zapewnia długą żywotność. PRO GWX18V-11PS jest ergonomiczna i łatwa w obsłudze dzięki długiej, smukłej rękojeści oraz wygodnej rękojeści antywibracyjnej, która zmniejsza zmęczenie. Wyposażona jest w beznarzędziowy system mocowania X-LOCK, który zapewnia szybką i wygodną wymianę osprzętu. Dodatkowo oferuje większą elastyczność dzięki ergonomicznej obrotowej rękojeści, ułatwiającej cięcie i szlifowanie.
Wyposażenie i zastosowanie
Informacje dodatkowe
PRO GWX18V-11PS posiada solidny metalowy kołnierz oraz 6 poziomów prędkości do wyboru.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Średnica tarczy 125 mm
Napięcie akumulatora 18 V