HiKOKI C3606DPA WVZ Akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa 165mm (36V/2x 2,5Ah)
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa - zagłębiarka model HiKOKI C3606DPA to urządzenie w klasie 36V na tarczę 165 mm. Napędzana wysokowydajnym bezszczotkowym silnikiem zagłębiarka pracuje z tarczą o średnicy 165 mm i umożliwia cięcie z dużą mocą. Posiada konfigurację ,,głębokie cięcie" z maksymalną głębokością zagłębiania i cięciem na głębokości 66 mm pod kątem 90°. Piła model C3606DPA jest również wyposażona w funkcję miękkiego startu zapewniającą płynny rozruch, dokładne, precyzyjne cięcie po zamontowaniu na szynie prowadzącej. Zastosowanie szyny prowadzącej pozwala na wykonywanie czystych, prostych cięć podczas pracy z długimi materiałami. Piła posiada funkcję zmiennej prędkości zapewniającą większą kontrolę. Komfort pracy zwiększa obrotowe złącze do odkurzacza. Dyszę odsysającą można obracać o 360°, dzięki czemu można ją dostosować do dowolnej pozycji roboczej. Ponadto urządzanie posiada czytelną skale co umożliwiaja łatwą i dokładną regulację kąta i głębokości. Dla bezpieczeństwa piła wyposażona jest w szybkozatrzymujący się hamulec.
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 36 V
• Bateria: 2,5 Ah MULTI VOLT
• Max wysokość cięcia 45°: 43 mm
• Max wysokość cięcia 90°: 66 mm
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 2500 - 5200
• Średnica tarczy: 165 mm
• Wymiary DxWxS: 391 x 206 x 269 mm
• Wagaz s akumulatorem: 5,4 kg
Zakres dostawy:
• bateria 2 x BSL36B18
• łądowarka UC18YSL3
• tarcza
• worek na pył
• klucz
• walizka systemowa HITSYSTEM
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Ilość baterii | 2 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 2500 |
| Średnica tarczy | 165 x 20 mm |
| Maks. głębokość cięcia (90°) | 66 |
| Maks. głębokość cięcia (45°) | 43 |
| Aku | 1x Aku 2,5 Ah |
| Pojemność akumulatora | 2,5 Ah |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI C3606DPAWVZ Akku Tauchkreissäge (36V/2x 2,5Ah)
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI C3606DPAWVZ Akku Tauchkreissäge (36V/2x 2,5Ah)
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI C3606DPA-WVZ
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI C3606DPAWVZ Akumulátorová ponorná kotúčová, (36V/2x 2,5Ah)
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI C3606DPAWVZ Scie circulaire Accu (36V/2x 2,5Ah)
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI C3606DPAWVZ Akumulátorová ponorná kotúčová, (36V/2x 2,5Ah)