Stanley SM1650-QS FatMax Pilarka ukosowa (254mm/1650W) MOCNY SILNIK 1.650 W: zapewnia do 4.800 obr/min dla szybkiego, czystego i wydajnego cięcia. LINIA CIENI LED: podświetlona linia... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: STANLEY
Gwarancja: 3 lata
Kod: SM1650-QS
Waga: 16,50 kg
Opis
Stanley SM1650-QS FatMax Pilarka ukosowa (254mm/1650W)
  • MOCNY SILNIK 1.650 W: zapewnia do 4.800 obr/min dla szybkiego, czystego i wydajnego cięcia.
  • SOLIDNA PODSTAWA I PROWADNICA: zapewnia stabilne i dokładne cięcie za każdym razem.
  • WYŁĄCZNIK BLOKADY: Dla większego bezpieczeństwa.
Dane techniczne:
  • Typ zasilania: Sieciowe
  • Moc: 1.650 W
  • Prędkość obrotowa: 4.800 obr./min
  • Rozmiar tarczy: 254 mm
  • Średnica otworu tarczy: 30 mm
  • Szerokość tarczy: 2,8 mm
  • Ciśnienie akustyczne (Lp): 98,5 dB
  • Waga: 10,5 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 1650 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 4800
Średnica tarczy 254 x 30 mm