Stanley SM1800-QS FatMax Pilarka ukosowa z podwójnym ślizgiem (254mm/1800W) SILNIK O MOCY 1.800 W: zapewnia do 4.800 obrotów na minutę dla szybkiego, czystego i wydajnego cięcia. PODWÓJ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: STANLEY
Gwarancja: 3 lata
Kod: SM1800-QS
Waga: 18,60 kg
Opis
Stanley SM1800-QS FatMax Pilarka ukosowa z podwójnym ślizgiem (254mm/1800W)
  • SILNIK O MOCY 1.800 W: zapewnia do 4.800 obrotów na minutę dla szybkiego, czystego i wydajnego cięcia.
  • SOLIDNA PODSTAWA I PROWADNICA: zapewnia stabilne i dokładne cięcie za każdym razem.
  • WYŁĄCZNIK BLOKADY: dla większego bezpieczeństwa.
Dane techniczne:
  • Typ zasilania: Sieciowe
  • Moc: 1.800 W
  • Prędkość obrotowa: 4.800 obr./min
  • Rozmiar tarczy: 254 mm
  • Średnica otworu tarczy: 30 mm
  • Szerokość tarczy: 2,8 mm
  • Ciśnienie akustyczne (Lp): 94,5 dB
  • Waga: 18,6 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 1800 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 4800
Średnica tarczy 254 x 30 mm