HiKOKI DH24PMHWSZ Młotowiertarka, SDS-Plus, (730W/2,7J)
HiKOKI DH24PMHWSZ Młotowiertarka, SDS-Plus, (730W/2,7J) HiKOKI DH24PMHWSZ Młotowiertarka, SDS-Plus, (730W/2,7J) HiKOKI DH24PMHWSZ Młotowiertarka, SDS-Plus, (730W/2,7J)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -22%
W MAGAZYNIE 2  szt
Gwarancja: 3 lata
Kod: DH24PMHWSZ
Waga: 5,11 kg
Opis
• Wiercenie w drewnie i metalu, wiercenie w betonie, kamieniu i cegłach, lekkie dłutowanie.
• Młot pneumatyczny elektropneumatyczny
• Sprzęgło bezpieczeństwa
• Płynna regulacja obrotów
• Wymienna głowica
• Uchwyt Soft touch
• Auto-stop
• Praca prawo/lewo
• System antywibracyjny UVP
Dane techniczne:
• Moc: 730 W
• Siła udaru: 2,7 J
• Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 – 1.050 /min.
• Liczba udarów: 0 – 3.950 /min.
• Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 3,4 - 24 mm
• Koronka wiertarska: 50 mm
• Całkowita długość z uchwytem SDS plus: 382 mm
• Maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm
• Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 32 mm
• Waga: 3,0 kg
Zakres dostawy:
• Uchwyt dodatkowy z ogranicznikiem głębokości
• Plastikowy kufer
• Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski
Specyfikacja
Pobór mocy 730 W
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Maks. średnica wiercenia w drewnie 32 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm
Typ Z funkcją dłutowania i wymiennym uchwytem
Maks. średnica wiercenia w betonie 24 mm