HiKOKI DH24PH2WSZ Młotwiertarka SDS-Plus (730W/2,7J)
Opis
• Młotowiertarka trójfunkcyjna: wiercenie / wiercenie z udarem / podkuwanie.
• Młotowiertarka DH24PH2 wyposażona jest w uchwyt SDS-plus.
Dane techniczne
• Max średnica wiercenia stal: 13 mm
• Max średnica wiercenia beton: 24 mm
• Liczba udarów: 0-3950 1/min
• Energia pojedynczego udaru: 2,7 J
• Prędkość obrotowa: 0-1050 1/min
• Max średnica wiercenia koronką: 25-50 mm
• Max średnica wiercenia drewno: 32 mm
• Moc: 730 W
Zakres dostawy:
• DH24PH2 spec. WSZ młotowiertarka
• walizka transportowa
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy | 730 W |
| Uchwyt narzędziowy | SDS-plus |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 32 mm |
| Maks. średnica wiercenia w betonie | 24 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Typ | Z funkcją dłutowania, bez regulacji obrotów |
Dokumenty
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI (Hitachi) DH24PH2 Fúró-vésőkalapács 730W
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI (Hitachi) DH24PH2WSZ Kombinované kladivo, SDS-plus 730W
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI DH24PH2WSZ Perforateur SDS-Plus (730W/2,7J)
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI (Hitachi) DH24PH2WSZ Vŕtacie / sekacie kladivo SDS-plus 730W