BOSCH GHE 18V-60 II PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9400
BOSCH GHE 18V-60 II PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9400 BOSCH GHE 18V-60 II PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9400 BOSCH GHE 18V-60 II PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9400 BOSCH GHE 18V-60 II PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9400 BOSCH GHE 18V-60 II PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9400 BOSCH GHE 18V-60 II PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9400
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
GHE 18V-60 (II) Professional Sekator akumulatorowy Lekki, wydajny sekator do żywopłotów z dodatkowym kołem zamachowym zapewniającym płynniejsze cięcie Wysoka wydajność i długi czas... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06008C9400
Waga: 4,42 kg
Opis
GHE 18V-60 (II) Professional
Sekator akumulatorowy
GHE 18V-60 (II)
Lekki, wydajny sekator do żywopłotów z dodatkowym kołem zamachowym zapewniającym płynniejsze cięcie
  • Łatwa obsługa dzięki lekkiej, ergonomicznej konstrukcji i optymalnemu wyważeniu
Funkcje i właściwości
Dane techniczne
• Napięcie akumulatora: 18,0 V
• Długość ostrza: 60 cm
• Odległość pomiędzy nożami: 23 mm
• Klasa ochrony IP*: none
• Szybkość cięcia*: 1 400 obr./min
• Nominalna prędkość skokowa bez obciążenia: 2 800 min–1
GHE 18V-60 (II) Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Jeśli szukasz mocnego, a jednocześnie lekkiego sekatora do żywopłotów, umożliwiającego pracę przez wiele godzin, akumulatorowy sekator do żywopłotów Bosch GHE 18V-60 (II) Professional będzie idealnym wyborem. Mocny silnik bezszczotkowy oferuje prędkość skokową 2 800 min–1, zapewniając wysoką wydajność cięcia przez długi czas. To narzędzie ułatwia cięcie grubych gałęzi i zapobiega klinowaniu się noży dzięki ostrzu o długości 60 cm i opatentowanemu systemowi Bosch Anti Blocking. Ponadto, dzięki dodatkowemu kołu zamachowemu przycinanie jest teraz płynniejsze i łatwiejsze. Co więcej, ważące zaledwie 3,0 kg i zapewniające optymalne wyważenie oraz ergonomiczne narzędzie jest łatwe w obsłudze, co zmniejsza wysiłek podczas pracy przez dłuższy czas.
Sprzęt i aplikacja
Sekator do żywopłotów Bosch GHE 18V-60 (II) Professional jest idealny do cięcia i przycinania wierzchołków oraz boków żywopłotów.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Aku Bez baterii
Napięcie akumulatora 18 V
Długość ostrza 600 mm
Skok zębów 22 mm