BOSCH GAS 35 L AFC PROFESSIONAL Odkurzacz do pracy na sucho i na mokoro 06019C3200
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
GAS 35 L AFC Professional - Sieciowy system odsysania pyłu
- Wydajna turbina ssąca 1 380 W oferuje wysokie podciśnienie 254 mbar i zapewnia optymalny rezultat odsysania pyłu
Wchodzi w zakres tego wariantu
- Dysza do fug, średnica 35 mmNr katalogowy: 2 607 000 165
- Worek na pyłNr katalogowy: 2 607 432 043
- Złączka kątowaNr katalogowy: 2 608 000 573
- 3 rury chromowane, długość 0,35 m, O 35 mmNr katalogowy: 2 608 000 575
- Zestaw dysz podłogowych, średnica 35 mmNr katalogowy: 1 609 390 478
- 1 filtr płaski fałdowany, celulozowyNr katalogowy: 2 607 432 033
- Wąż 5 m, O 35 mm, z adapterem narzędziowymNr katalogowy: 2 608 000 565
Dane techniczne
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Moc nominalna | 1 200 W |
| Waga* | 12,2 kg |
| Pojemność zbiornika netto | 23 l |
| Napięcie, elektryczne | 230 V |
| Pojemność zbiornika brutto | 35 l |
| Klasa ochrony przeciwpyłowej odkurzacza do pracy na sucho i na mokro | L |
| Klasa ochrony przeciwpyłowej | L |
| Powierzchnia filtra | 6 150 cm2 |
| Przepływ powietrza (turbina) | 74 l/s |
| Podciśnienie (turbina) | 254 mbar |
| Pojemność zbiornika netto, woda | 19,2 l |
GAS 35 L AFC Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
GAS 35 L AFC Professional to odkurzacz sieciowy Bosch do pracy na sucho i mokro, należący do klasy L i wyposażony w system automatycznego oczyszczania filtra. Model jest wyposażony w technologię automatycznego oczyszczania filtra, która gwarantuje stałą, wysoką siłę ssania i zapewnia bardzo szybkie tempo pracy. Odkurzacz posiada certyfikat klasy L zgodny z normami UE, dzięki czemu zapewnia wysoki standard ochrony użytkownika. Niezwykle wydajna turbina ssąca 1 380 W, oferująca wysokie podciśnienie 254 mbar, zapewnia optymalny rezultat odsysania pyłu. Odkurzacz jest przeznaczony do zastosowań na sucho i mokro. Urządzenie jest kompatybilne z systemem odsysania pyłu Bosch Click & Clean.
Sprzęt i aplikacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Rodzaj | Bezworkowy |
| Odkurzanie | suchy+mokry |
| Typ odkurzacza | przemysłowy |
| Pojemność zbiornika | 23 l |
| Pobór mocy | 1200 W |