HiKOKI EC36DAW4Z Kompresor akumulatorowy 36V,
HiKOKI EC36DAW4Z Kompresor akumulatorowy 36V, HiKOKI EC36DAW4Z Kompresor akumulatorowy 36V, HiKOKI EC36DAW4Z Kompresor akumulatorowy 36V,
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -30%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 5  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: EC36DAW4Z
Waga: 14,75 kg
Opis
• Zbiornik o pojemności 7,6 litra pozwala na wbicie ponad 1000 gwoździ na jednym ładowaniu.
• Urządzenie osiąga maksymalne ciśnienie 9,2 bar w zaledwie 17 sekund, co zapewnia wysoką efektywność pracy.
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 36 V
• Ciśnienie robocze: 9,2 Bar
• Wymiary DxWxS: 330 mm x 408 mm x 343 mm
• Waga: 12,4 (bez aku.) kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Typ sprężarki Sprężarki bezolejowe
Moc ssania 65,1 l/min
Moc napełniania 45,3 l/min
Maksymalne ciśnienie pracy 9,5 bar