BOSCH ROTAK18V2-43 Kosiarka akumulatorowa 06008B9L01
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -28%
ROTAK18V2-43 Kosiarka akumulatorowa Wydajna kosiarka 3 w 1 z nożem 43 cm, przeznaczona do średnich i dużych trawników 2 akumulatory 18 V zapewniają moc 36 V i dłuższy czas pracy Sil... rozwiń opis »
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06008B9L01
Waga: 19,60 kg
Ilość baterii
Opis
ROTAK18V2-43 Kosiarka akumulatorowa
  • Wydajna kosiarka 3 w 1 z nożem 43 cm, przeznaczona do średnich i dużych trawników
  • 2 akumulatory 18 V zapewniają moc 36 V i dłuższy czas pracy
  • Silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką wydajność i dłuższą żywotność
  • Deflektor z mocowaniem magnetycznym umożliwia opróżnianie worka na trawę jedną ręką
  • Składany uchwyt teleskopowy i możliwość przechowywania w pionie zapewniają oszczędność miejsca
  • Centralna, 6-stopniowa regulacja wysokości cięcia (30 – 75 mm)
  • Technologia Syneon zapewnia optymalny czas pracy i długą żywotność narzędzia
  • POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulator, 10+ marek, 150+ produktów
Zakres dostawy
  • Kartonowe pudełko
Dane techniczne
Napięcie akumulatora 18.0 V
Kompatybilność akumulatora 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Zalecany akumulator ?4,0 Ah
Zalecana maks. powierzchnia trawnika 600 m2
Szerokość cięcia 43 cm
System cięcia nóż obrotowy
Pojemność zbiornika na trawę 50 l
Wysokość cięcia 30 – 75 mm
Regulacja wysokości cięcia 6-stopniowa
Typ uchwytu Teleskop
Wymiary narzędzia (D x S x W) 1480 x 470 x 1185 mm
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Wysokość koszenia 30/75 mm
Napięcie akumulatora 18 V