GÜDE RM 18-401-23 Kosiarka Accu 58400
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -43%
Kosiarka Accu RM18-401-23 Akumulatorowa kosiarka do trawy z serii systemów akumulatorowych 18V E3. Silnik bezszczotkowy, 5-stopniowa centralna regulacja wysokości, ergonomicznie ukształto... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: GÜDE
Gwarancja: 2 lata
Kod: 58400
Waga: 14,50 kg
Ilość baterii
Opis
Kosiarka Accu RM18-401-23
Akumulatorowa kosiarka do trawy z serii systemów akumulatorowych 18V E3. Silnik bezszczotkowy, 5-stopniowa centralna regulacja wysokości, ergonomicznie ukształtowana, składana i regulowana na wysokość kierownica, 30-litrowy kosz na śmieci ze wskaźnikiem napełnienia, klin mulczujący. Miękki uchwyt, rączka do przenoszenia. W zestawie akumulator 4 Ah i ładowarka z czasem ładowania 2 h.
Napięcie zasilania: 18 V
Klasa ochrony: III
Stopień ochrony: IPX1
Silnik: bezszczotkowy
Prędkość obrotowa silnika: 2900 min-1
Szerokość cięcia: 330 mm
Regulacja wysokości cięcia: centralna 5-pozycyjna
Regulacja wysokości cięcia: 25 - 75 mm
Pojemność zbiornika: 30 l
Rozmiar kół tylnych: 165 mm
Rozmiar kół przednich: 140 mm
Akumulator
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Pojemność baterii: 4,0 Ah
Pojemność baterii: 72 Wh
Czas ładowania baterii: 2 godz.
Waga: 0,64 kg
Ładowarka
Napięcie wejściowe: 230 - 240 V
Moc wejściowa: 65 W
Częstotliwość pracy ładowarki: 50 - 60 Hz
Napięcie wyjściowe: 22 V
Prąd wyjściowy: 2,3 A
Klasa ochrony ładowarki: II
Waga: 0,33 kg
Poziom mocy akustycznej LWA: 96 dB
Wymiary (LxWxH): 1175 x 395 x 1000 mm
Waga netto/brutto: 12,7 kg/14,5 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Wysokość koszenia 25/75 mm
Napięcie akumulatora 18 V