BOSCH GWX 750-125 Szlifierka kątowa z systemem X-LOCK 750W 06017C9100
BOSCH GWX 750-125 Szlifierka kątowa z systemem X-LOCK 750W 06017C9100 BOSCH GWX 750-125 Szlifierka kątowa z systemem X-LOCK 750W 06017C9100
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
Dane techniczne: - Moc nominalna: 750 W - Moc na wyjściu: 380 W - Prędkość obrotowa bez obciążenia: 11.000 min-1 - O tarcz: 125 mm - Wymiary narzędzia (szerokość): 73 mm - Wymiary narz... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06017C9100
Waga: 2,00 kg
Opis
Dane techniczne:
- Moc nominalna: 750 W
- Moc na wyjściu: 380 W
- Prędkość obrotowa bez obciążenia: 11.000 min-1
- O tarcz: 125 mm
- Wymiary narzędzia (szerokość): 73 mm
- Wymiary narzędzia (długość): 280 mm
- Wymiary narzędzia (wysokość): 100 mm
- Waga: 2,0 kg
- Włącznik: 2-kierunkowy
Wartości łączne drgań:
- Poziom ciśnienia akustycznego 86,5 dB(A)
- Poziom mocy akustycznej 97,5 dB(A)
- Błąd pomiaru K= 3 dB
Główne zalety produktu:
- Wysoka moc zapewnia wszechstronność zastosowań.
- Mocny silnik zapewnia wysoką wydajność także przy zwiększonym obciążeniu.
- Szybka i wygodna wymiana osprzętu dzięki beznarzędziowemu systemowi X-LOCK.
- Wysoki komfort obsługi dzięki wąskiej rękojeści.
Zakres dostawy:
- Kartonowe pudełko
- Osłona 2 608 000 678
- Rękojeść dodatkowa 1 602 025 024
zdjecie podglądowe
Specyfikacja
Pobór mocy 750 W
Średnica tarczy 125 mm