THERM X2 Profil-Grzejnik płytowy V12 600x600 PTV120600601R1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: PTV120600601R1K
Waga: 20,10 kg
TYP GRZEJNIKA
DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Typ 22, DWU-płytowy z jednym konwektorami, z osłonami,
W standardzie kolor biały, dopłata za kolory z palety Ral Classic i kolory specjalne + 30%
Zasilany szeregowo
Ma możliwość montażu w opakowaniu
Materiał: blacha stalowa St 12.03, grube. 1,25 mm
Wbudowany zawór: zawór V3K
Grzybek: standard M30x1.5
Najwyższe dopuszczalne ciśnienie robocze: 1,0 MPa
Maksymalna dopuszczalna temperatura pracy: 110 ° C
Gwint przyłączeniowy: 2 x G3 / 4 '' Zewnętrzna
Sposób połączenia: spodni lewy
Współczynnik oporu :? T = 2.500 (DN 15)
Temperatura wykładnik n = 1,3189 l
Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
Masa =33,000 kg / m
Objętość wody = 6,300l / m
Obszar transferu = 6,6300m2 / m
Głębokość B = 66 mm
Podłączanie skoku h = 50 mm
Wysokość: 600 mm
Długość:600 mm
zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 21=12 (64 mm)