THERM X2 Profil-Grzejnik płytowy V33 600x600 PTV330600601R1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -29%
Gwarancja: 5 lat
Kod: PTV330600601R1K
Waga: 31,90 kg
Opis
THERM X2 PROFIL-Grzejnik płytowy PROFIL-V33 600x600 PTV330600601R1K
Typ 33, trzy-płytowy z trzema konwektorami, z osłonami,
W standardzie kolor biały, dopłata za kolory z palety Ral Classic i kolory specjalne + 30%
Zasilany szeregowo
Ma możliwość montażu w opakowaniu
Materiał: blacha stalowa St 12.03, grube. 1,25 mm
Wbudowany zawór: zawór V3K
Grzybek: standard M30x1.5
Najwyższe dopuszczalne ciśnienie robocze: 1,0 MPa
Maksymalna dopuszczalna temperatura pracy: 110 ° C
Gwint przyłączeniowy: 2 x G3 / 4 '' Zewnętrzna
Sposób połączenia: spodni prawy
Współczynnik oporu :? T = 2.500 (DN 15)
Temperatura wykładnik n = 1,3107 l
Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
Masa = 55,600 kg / m
Objętość wody = 9,405l / m
Obszar transferu = 11390m2 / m
Głębokość B = 61 mm
Podłączanie skoku h = 50 mm
Wysokość: 600 mm
Długość:600 mm
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 33 (155 mm)