BOSCH Zacisk kablowy PRO EPC, 35 mm 1600A032G9
BOSCH Zacisk kablowy PRO EPC, 35 mm 1600A032G9 BOSCH Zacisk kablowy PRO EPC, 35 mm 1600A032G9 BOSCH Zacisk kablowy PRO EPC, 35 mm 1600A032G9 BOSCH Zacisk kablowy PRO EPC, 35 mm 1600A032G9
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
Klips do przewodów PRO EPC Do bezpiecznego wiązania i prowadzenia kabli Skuteczne mocowanie za pomocą gwoździarki GNB 18V Klips do przewodów PRO EPC do szybkiego i skutecznego mocow... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH
Gwarancja: 2 lata
Kod: 1600A032G9
Waga: 0,31 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Klips do przewodów PRO EPC
Do bezpiecznego wiązania i prowadzenia kabli
  • Skuteczne mocowanie za pomocą gwoździarki GNB 18V
Klips do przewodów PRO EPC do szybkiego i skutecznego mocowania za pomocą gwoździarek GNB 18V
Do prowadzenia rur niezbędne są niezawodne zaciski rurowe, takie jak PRO EPC. Nasze zaciski rurowe można mocować bez wiercenia ani kotwienia, za pomocą gwoździarki GNB 18V i gwoździ, dzięki czemu mocowanie łączników w stali jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Zaciski rurowe PRO EPC są przeznaczone dla instalatorów z różnych branż. Zaciski rurowe są oferowane w 5 średnicach odpowiednio do 5 rozmiarów rur. Zaciski rurowe można przymocować za pomocą gwoździarki GNB 18V wkrętem z płaskim łbem 3,5–5 mm lub śrubą z gwintem M6.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Klasa wydajności PRO
Opakowanie 50 szt.
Średnica 32 mm