BOSCH GSS18V-18 PROFESSIONAL Szlifierka oscylacyjna 06019R7000
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -2%
GSS18V-18 Professional Szlifierka oscylacyjna Numer katalogowy 0.601.9R7.000 Optymalna kontrola dzięki niskiej wysokości do 118 mm oraz doskonałemu wyważeniu narzędzia Mniejsze ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06019R7000
Waga: 1,80 kg
Opis
GSS18V-18 Professional
Szlifierka oscylacyjna
Numer katalogowy 0.601.9R7.000
  • Optymalna kontrola dzięki niskiej wysokości do 118 mm oraz doskonałemu wyważeniu narzędzia
  • Mniejsze zmęczenie dzięki niskim wibracjom do 3,5 m/s2
  • Skuteczne odprowadzanie pyłu z wysoką skutecznością odsysania 85 % oraz łatwą utylizacją pyłu
Zakres dostawy
W zestawie wszystkich wariantów
  • 1× arkusz ścierny C470
    Numer katalogowy: 2 608 608 614
  • Worek na pył
Dodatkowo w tej wersji
  • Kartonowe opakowanie
Dane techniczne
Napięcie akumulatora
18,0 V
Średnica oscylacji
2 mm
Prędkość obrotowa bez obciążenia
5000 – 10000 min–1
Prędkość oscylacyjna bez obciążenia*
10.000 – 20.000 min-1
Ciężar bez akumulatora*
1,2 kg
BITURBO
nie
GSS18V-18 Professional: Szczegółowe informacje
Najważniejsze informacje o produkcie
Akumulatorowe narzędzie PRO GSS 18V-18 zostało zaprojektowane z myślą o optymalnej kontroli dzięki niskiej wysokości do 118 mm oraz doskonałemu wyważeniu. Dzięki niskim wibracjom do 3,5 m/s2 możliwa jest dłuższa praca bez zmęczenia lub drętwienia dłoni. Szlifierka wyposażona jest w skuteczny system odprowadzania pyłu o wysokiej skuteczności odsysania 85 % oraz łatwej utylizacji pyłu.
Wyposażenie i zastosowanie
GSS 18V-18 jest przeznaczona do szlifowania powierzchni i krawędzi drewnianych lub metalowych, płyt gipsowo-kartonowych/tynków, przygotowania powierzchni przed lakierowaniem oraz usuwania starych powłok. Jest kompatybilna z systemem Bosch Click&Clean.
Informacje dodatkowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
ładowanie Akumulator
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość oscylacyjna 10.000 – 20.000 min-1
Średnica oscylacji 2 mm